POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01258

Značka: ESOX

CARP 700 veľ.1 1ks očko

Obľúbené očkové rybárske háčiky Esox CARP 700 sú určené pre všetkých rybárov, ktorí hľadajú spoľahlivé rybárske háčiky za skutočne výhodnú cenu.

Cena 0,07 €
Viac
Skladom

Kód: 01260

Značka: ESOX

CARP 700 veľ.4 1ks očko

Obľúbené očkové rybárske háčiky Esox CARP 700 sú určené pre všetkých rybárov, ktorí hľadajú spoľahlivé rybárske háčiky za skutočne výhodnú cenu.

Cena 0,07 €
Viac
Skladom

Kód: 02664

Značka: MISTRAL

DOMINATOR 8,5cm 02

Dominátor je nástrahou u ktorej bol použitý najnovší druh veľmi mäkkého, pružného a zároveň veľmi odolného materiálu.Je vyrobený jedinečnou technológiou.

Cena 0,59 €
Viac
Skladom

Kód: 01486

Značka: GUNKI

Peps 7cm WHITE FLASH

Riper z mäkkého a poddajného materiálu. Vhodný ako na klasickú, tak i vertikálnu prívlač. Vďaka mäkkému materiálu výborne pracuje i pri veľmi pomalom ťahaní.

Cena 0,65 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
  • Nové
#7045 0df60bae632786f2af4a13d5466abe22
  • #7045 0df60bae632786f2af4a13d5466abe22

D SNAX SHELL 10mm 30g KRAB KRILL

08694

Revolučná séria nástrah, ktoré svojím tvarom imitujú prirodzenú potravu - rôzne druhy ulitníkov, čo ich robí neodolateľnými pre väčšinu, aj tých najopatrnejších kaprovitých rýb.

4,29 €
S DPH Dodanie do 3 dní
Množstvo
Skladom - 6 ks

  MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU

do 14 dní od doručenia

Popis

Revolučná séria nástrah, ktoré svojím tvarom imitujú prirodzenú potravu - rôzne druhy ulitníkov, čo ich robí neodolateľnými pre väčšinu, aj tých najopatrnejších kaprovitých rýb.

Nástrahy D SNAX SHELL sú neutrálne vyvážené, takže budú vo vode ľahšie ako zvyšok kŕmenia, ryby si ich vyberú medzi prvými a veľmi ľahko ich dokážu nasať aj pri nízkej aktivite. Zároveň sú rozpustné, čo výrazne zvyšuje ich atraktivitu, keďže do vodného stĺpca uvoľňujú v bezprostrednom okolí nástrahy vizuálne a pachovo neodolateľnú stopu. Využiteľné sú hlavne pri feedri, avšak rovnako ich môžete nastražiť pri jemnej kaprárine, ak chcete dosiahnuť rýchly záber. 

Vďaka svojej prepracovanej štruktúre výborne držia na nástrahových ostňoch, ale taktiež je možné ich pomocou tenšej ihly navliecť na slučku pod háčik. Použité esencie zaručujú, že vaša nástraha bude atraktívna počas dlhej doby.

D SNAX SHELL sú vyrábané v tvare slimáka v rozmeroch 10mm, 12mm a 14mm, v atraktívnych farebných kombináciách a v osvedčených príchutiach, ktoré ryby rozhodne nenechajú chladnými.

Nástrahy sú balené po 30g v praktických uzatvárateľných téglikoch, ktoré sa bez problémov zmestia do vašej príručnej tašky.

Za účelom zachovania atraktivity nástrahy dlhodobo nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a fľaštičky nenechávajte otvorené.

Príchuť:
Krab-Krill / Ružová-Hnedá
Pre vyznávačov čisto mäsových príchutí je tu Krab-Krill. Okrem výraznej “smradľavej“ arómy sa vyznačuje neopozeranou ružovou-hnedou farbou, čo túto príchuť predurčuje k tomu, aby sa stala vašim esom.

Výrobca:
MOSS.SK, s.r.o.,
M.R.Štefánika 297/11,
050 01 Revúca, Slovensko,
info@moss.sk


 

Detaily produktu
DELPHIN
08694
6 položky
Produkty v rovnakej kategórii: 16

Kód: 05391

Značka: COPPENS

Pelety SUPREME 6mm 1kg

Krmivo pre profesionálny chov pstruha z relatívne vysokým podielom rybieho mäsa. Ingrediencie použité sú ľahko stráviteľné a veľmi chutné pre pstruha. Vyvážené zloženie a energetický obsah krmiva Troco SUPREME-22 vedie k rastu vašich rýb z vynikajúcou kvalitou mäsa.

Cena 3,20 €
Viac
Skladom

Kód: 04455

Značka: STARBAITS

SQUID PEPPER 20mm 1kg

Séria PROBIOTIC boilies bola pôvodne vyvinutá špeciálne pre anglický trh hlavne na krátke výpravy a rýchly závodný rybolov. Vďaka týmto vlastnostiam si však čoskoro získala enormný ohlas v celej Európe.

Cena 14,99 €
Viac
Skladom

Kód: 05267

Značka: STARBAITS

SPICY CHICKEN 20mm 1kg

Legendárna kuracia aróma so špecifickou zmesou korenia sa vracia opäť na scénu. Znalci Starbaits značky dobre vedia, že v 90-tych rokoch táto príchuť významne bodovala na najväčších kaprárskych pretekoch tej doby.

Cena 14,99 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku